Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Znajdujesz się tutaj:   poręczenie dla biznesu » Projekty » RPO WL

RPO WL

Wzmocnienie kapitałowe PFG Sp. z o.o. gwarancją dostępności finansowania zewnętrznego dla MŚP w woj. lubelskim

 

Realizowany obecnie przez Polski Fundusz Gwarancyjny Sp. z o.o. (PFG) projekt "Wzmocnienie kapitałowe PFG Sp. z o.o. gwarancją dostępności finansowania zewnętrznego dla MŚP w woj. lubelskim" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 (RPO WL), działanie 2.1 Instrumenty pożyczkowe i poręczeniowe dla przedsiębiorstw, poddziałanie 2.1.2 Dokapitalizowanie i tworzenie funduszy poręczeniowych. Więcej o RPO WL tutaj oraz o Instytucji Pośredniczącej (Lubelska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości)  tutaj.

 

Celem projektu jest zasilenie kapitałowe PFG, które poprzez łatwiejszy dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania przedsiębiorstw z Regionu Lubelskiego, zwiększy ich konkurencyjność i wpłynie na mobilizację aktywności gospodarczej regionu. Zasilenie Funduszu i jego operacyjna działalność przełoży się na wzrost zatrudnienia i poziomu kapitałów podmiotów sektora MSP, wzrost poziomu konkurencyjności, czy też większe zaangażowanie w działalność eksportową.

 

Całkowita wartość projektu wynosi 45 441 787,97 PLN, w tym powierzone środki pochodzące z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to 31 269 855,95 PLN.

 

© poręczenie dla biznesu - 2012. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 391